Zarząd Dróg Miejskich
w Pabianicach
ul. Warzywna 1,
95-200 Pabianice
tel.: (+48 42) 215 97 72
tel.: (+48 42) 215 95 37
fax: (+48 42) 215 95 37
e-mail: sekretariat@zdm.pabianice.pl
NIP: 7312053808
REGON: 365914881

Kadra Pracownicza

Treść

Dyrekcja Zarządu Dróg Miejskich w Pabianicach

DYREKTOR - Barański Andrzej

zarządza jednoosobowo zakładem i reprezentuje go na zewnątrz , działając na podstawie pełnomocnictwa Prezydenta Miasta Pabianic.

Email: a.baranski@zdm.pabianice.pl

Z-ca Dyrektora – Sławomir Wasilczyk
Email: s.wasil@zdm.pabianice.pl



Sekretariat
Tel./FAX +48 42 21-59-537, tel. +48 42 21-59-772
Email: sekretariat@zdm.pabianice.pl


GŁÓWNY SPECJALISTA DS. KADR I SEKRETARIATU:
Elżbieta Piasecka


Dyrektor przyjmuje we wtorki w godz. 11:00-13:00
Z-ca Dyrektora Przyjmuje w środy w godz. 11:00-13:00

W szczególnych przypadkach interesanci przyjmowani będą poza wskazanymi terminami, w godzinach pracy.




GŁÓWNY KSIĘGOWY:
Joanna Doliwka
Email: j.doliwka@zdm.pabianice.pl
Tel. +48 42 21-59-537 wew. 13


RADCA PRAWNY:
mgr Wojciech Czerwiński


INSPEKTOR OCHRONY DANYCH:
Rafał Kilańczyk
Email: iod@zdm.pabianice.pl


STANOWISKO DS. BHP:
Agnieszka Kołodziejska


ZAMÓWIENIA PUBLICZNE:
Małgorzata Borowiec - Mondzielewska 


KADRA PRACOWNICZA:



DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI:

W skład działu Księgowości wchodzą:

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWYCH - Magdalena Klichowicz 
Email: m.klichowicz@zdm.pabianice.pl

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWO-PŁACOWYCH - Elżbieta Sencio
Email: e.sencio@zdm.pabianice.pl

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWYCH - Karolina Staciwa
Email: k.staciwa@zdm.pabianice.pl

SAMODZIELNY REFERENT - Obsługa "Strefy Płatnego Parkowania" - Elżbieta Staszewska
Email: e.staszewska@zdm.pabianice.pl

Główny email Działu: ksiegowosc@zdm.pabianice.pl
Tel. +48 42 21-59-537 wew. 12
Tel. +48 42 21-59-772 wew. 23




DZIAŁ INWESTYCJI I UTRZYMANIA PASA DROGOWEGO:

KIEROWNIK DZIAŁU INWESTYCJI I UTRZYMANIA PASA DROGOWEGO:
Cezary Dobrosz
Email: c.dobrosz@zdm.pabianice.pl

Tel. +48 42 21-59-537 wew. 16


W skład Działu Inwestycji i Utrzymania Pasa Drogowego wchodzą:

INSPEKTOR DS. DROGOWYCH - Maciej Guminiak
Email: m.guminiak@zdm.pabianice.pl

INSPEKTOR DS. DROGOWYCH - Tomasz Staszel
Emial: t.staszel@zdm.pabianice.pl

INSPEKTOR DS. KOSZTORYSOWANIA I EWIDENCJI DRÓG - Marek Sulej
Emial: m.sulej@zdm.pabianice.pl


Główny email Działu: drogi@zdm.pabianice.pl
Tel. +48 42 21-59-537 wew. 14, 17


INSPEKTOR DS. UTRZYMANIA PASA DROGOWEGO - Tomasz Maciaszek
Email: t.maciaszek@zdm.pabianice.pl
Tel. +48 42 21-59-537 wew.14

INSPEKTOR DS. TRANSPORTU -Tomasz Pierzchała
Email: transport@zdm.pabianice.pl
Tel. +48 42 21-59-537 wew.20

  • Brygada oznakowania dróg
  • Brygada utrzymania czystości w pasie drogowym



DZIAŁ TECHNICZNY:


KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO - Elwira Seyrlhuber – Wróbel
e.wrobel@zdm.pabianice.pl
Tel. +48 42 21-59-537 wew.18

W skład Działu Technicznego wchodzą:

INSPEKTOR DS. WYDAWANIA DECYZJI ADMINISTRACYJNYCH - Marcin Marciniak
Email: m.marciniak@zdm.pabianice.pl


PODINSPEKTOR DS. WYDAWANIA DECYZJI ADMINISTRACYJNYCH - Julia Wasiel
Email: j.wasiel@zdm.pabianice.pl


INSPEKTOR DS. NADZORU - Roman Kukliński
Emal: r.kuklinski@zdm.pabianice.pl



Główny email Działu: techniczny@zdm.pabianice.pl
Tel. +48 42 21-59-537 wew.19




DZIAŁ TARGOWISK MIEJSKICH:

KIEROWNIK TARGOWISK MIEJSKICH - Tomasz Gosławski
Email: t.goslawski@zdm.pabianice.pl
Tel. +48 42 21-59-537 wew.21


W skład Działu Targowisk wchodzą:


INSPEKTOR DS. ROZLICZEŃ – Angelika Bartos
Email: a.bartos@zdm.pabianice.pl
Tel. +48 42 21-59-537 wew.21

Główny email działu: targowiska@zdm.pabianice.pl

INKASENCI:
Buldecki Przemysław
Kacperski Andrzej
Plich Czesław

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij